Urbokida

Dirbu sau: garantuotas darbas

Sukūrė: Urbokida 2009-09-26

JobSearchNewspaperAr išsimokslinimas garantuoja gerą darbą? Ar diplomas garantuoja gerą darbą? Kas yra geras darbas? Toks, kai niekada nebūsi atleistas, o atlyginimas nuolatos kils ir Jūs realizuosit save?

Paklauskite savo tėvų arba pagalvokite, ką nuolatos kartojate savo vaikams. Baik mokslus ir susirask gerą darbą. Jei Jūs ne iš tos grupės žmonių, sveikinu. Daugelis to nesuvokia visą gyvenimą. Sunku kaltinti – juk aplinka bando įteigti būtent tai. Toliau skaitykite DirbuSau.

Komentarų: 2 - “Dirbu sau: garantuotas darbas”

 1. Linas sako:

  Mano nuomone išsimokslinimas kaip ir diplomas tikrai negarantuoja gero darbo arba darbo (bent jau lietuvoje). Ir popieriaus lapas neirodo tavo sugebejimu, o diplomas gali buti ir nupirktas ar kitaip nesaziningai gautas.
  Man ir tevai kala, kad mokinciaus, kad vien desimtukai butu pazymiu knygutej, nors as i tai nekreipiu daug demesio. Jei visku dalyku mokinciaus, stengciaus tuomet pagal pazymius iseina kad as galiu but lakunas, chirurgas, tankistas, orlaivio pilotas, sportininkas, verslininkas ir t.t. Zodziu kokia sriti bepasirinkciau as vistiek jai tiksiu ir busiu geras specialistas.
  Taip pat lietuvoje svietimo sistema yra gerokai supuvusi, tai su ja kaip su supuvusiu FIAT’u – toli nenuvaziuosi, jei pats nemastysi.
  :)

 2. Urbokida sako:

  Jei pasidomėti kitų šalių švietimo sistemomis – jos visos apie tą patį – verbaliką. Ta prasme, mokomės lygiai taip pat kaip viduramžiais :]
  PS: dešimtukai negarantuos gero darbo, žinios – leis greitai judėti pirmyn. Klausimas – ar egzistuoja geras darbas? Ir kam jis reikalingas?

 
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos