Urbokida

Sudėlioti kirčiai

Sukūrė: Urbokida 2009-06-02

swimming_lion-lznp-7713Galima puikiai išmanyti teoriją, iki smulkmenų…. Žinoti kaip pasiekti savo tikslus, žinoti, ko nori ir …. nieko neturėti. Tiesiog pritrūksta sugebėjimo pajudėti iš vietos ir pradėti veikti.  Kartais  pasitikėjimas dingsta likus žingsniui iki tikslo.

Svarbu nepasiduoti paskutiniu momentu ir pasiimti, ko nori. Tai svarbus etapas, kurio negalima praleisti. Kai pritrūksta jėgų, man padeda labai realus pavyzdys. Tie, kas mėgsta vasarą maudytis vandens telkiniuose, manau sutiks.

Yra skirtingų žmonių. Vieni iš viso nesimaudo. Kiti eina į vandenį palengva. Treti šoka į vandenį ir šaukia kaip šalta. Bet visi įlipę į vandenį ir neapsisukę atgal į krantą, PRADEDA PLAUKTI.

Ar kada nors klausėte žmogaus: ar Tau pavyks pradėti plaukti? Juokingai skamba? Tuomet, kodėl klausiam: ar Tau pavyks baigti universitetą? Ar Tu susitvarkysi su šiomis pareigomis? Ar Tu sugebėsi susitvarkyti su verslu? Kur dingo klausimai: Ar Tu nori pabaigti universitetą? Ar Tu nori pradėti savo verslą? Ar Tu nori plėsti savo verslą? Jei sugebi plaukti upe, tai sugebėsi. Klausimas, ar nori sugebėti?

Pradžioj visada yra nejauku, nes situacijos yra nepatirtos, nepažįstamos. Tai kaip darbas su klientais. Bijau kliento, tai skambinu jam po 5 kartus per dieną, kol nustoju bijoti. Jis tampa toks pažįstamas, kad nebekelia baimės. Bet kokia nepažįstama situacija ilgainiui tampa atpažįstama ir jau būnam išmokę modelį kaip joje elgtis. Todėl daug naudingiau tyčia nukreipti veiksmus į tą sritį, kur nedrąsu, nes atsiveria naujos galimybės. Jei žmogus nuolatos yra komforto būsenoje, jis neieškos naujų idėjų, juk ir taip viskas gerai. Todėl nuolatos auginti savo komforto zoną, ją plėsti viena iš geriausių patirties investicijų gyvenime.

Esmė, suvokti koks  menkniekis yra pradėti veikti palyginus su tuo, ką gali gauti darydamas. Startuojam :]

Komentarų: 4 - “Sudėlioti kirčiai”

 1. mk sako:

  Bravo!

 2. PrémamanLT sako:

  Na čia Urbokida davė net lygai per stogą šituo įrašu. Super patiko. Tikrai šį įrašą reikia kiekvienam perskaityti ryte ką tik atsibudus, paskui vietoj pirmos cigaretės, dar sykį begeriant rytinę kavą, vėliau pietaujant, po vakarienės ir tik tik prieš miegą.

 3. Urbokida sako:

  Atsibos paskui :]
  Labai gera girdėt, kad patinka. Manau, kad kiekvienas turėtų sveikai save įvertinti ir bandyti bent atspėt (pradžiai, paskui jau ir realiai sektųsi įvertinti)savo galimybes. Nes ne aplinka yra rėmai, o tik žmogus pats sau :]

 4. PrémamanLT sako:

  Urbokida, tegul atsibosta, ir tegul atsibosta labiau negu TV serialai, negu extra alus, labiau negu cepelinai. Ir tada, kai atsibos, žmogus pamatys, kad gyvenime pasiekė kažko daugiau, negu tik 17 val įjungtas TV, atsidarytas „žaibas“, „š..das, žalgiris/rytas vėl pralošė“, „landsbergis-vagis, valdžia mafija“ ir panašiai :)

 
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos