Urbokida

Ir gera idėja gali tapti šnipštu

Sukūrė: Urbokida 2009-03-09

logoLabai smagu yra skaityti laikraštį internetu. Bet tikrą spaudą, o ne bulvarinę. Pakilus PVM mokesčiams ar dėl kitų priežąsčių,  „Verslo žinios“ šiemet startavo su nauju produktu: e-Laikraštis.

Apsidžiaugiau, dviem savaitėms registravausi vartotoju ir negaliu skaityt….. Realizacija tiesiog labai sudėtinga vartotojui.  Žinoma, kad startuojantis produktas turi labai daug bug’ų, tačiau svarbiausia yra idėja ir jos pateikimas.

Bėda, kad VŽ sugalvojo sukišti popierinio laikraščio maketą į www puslapį, o ne sukurti e-laikraštį. Jau vien sprendimas pateikti straipsnį plokštumoje, kuri nereaguoja į skaitytojo ekrano dydį manau yra labai abejotinas. Sunku rasti pašto adresą, kuriuo būtų galima pranešti apie klaidas. Teko siųsti laišką IT direktoriui, kad horizontalios šliaužtės turėtų būti ne puslapio apačioje (kurios nesimato), o ekrano apačioje, nes norint perskaityti 17 colių įstrižainės monitoriuje straipsnio antraštę, reikia nuvažiuot žemyn iki puslapio apačios, pasistumt puslapį į šoną ir vėl važiuot į viršų. Kartais galima pasinaudot klaviatūros pagalba, tačiau norisi skaityti, o ne stumdyti tekstą :]

O idėja – tikras laikraštis internete tikrai puiki ir sveikintina. Labai lauksiu pataisymų.

PS: norintiems išbandyti čia. Gal Jūs turėsit kitokią nuomonę :]

Komentarų: 3 - “Ir gera idėja gali tapti šnipštu”

  1. Sharkeen sako:

    Bet juk tokiu budu seniai publikuojama „Pravda“, nezinojai?

  2. urbokida sako:

    „Pravda“ skelbia kiek kitokias naujienas nei VŽ. Šiuo atveju buvau orientuota ne tiek į galimybę ‘laikraštis internete’, kiek į informacijos gavimą – skaityti dominančius straipsnius apie verslą internetu, tai šiek tiek daugiau nei Delfi.

  3. galvazmogupuosia sako:

    Narsymas po verslozinios.lt is tiesu yra kiek neipratas, bet vien tas faktas (man asmeniskai – vertybe), kad gali paskaityti rytojaus laikrasti nuo 22:00, yra super. Tik pirmadienio numeri ideda ne sekmadieni vakare, o tik pirmadieni paryciais.

 
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos